FBC Liberec

Liberec se pondělní výhrou 8:7 po samostatných nájezdech nad Chodovem výrazně přiblížil účasti v předkole play off. Jistou jí však zatím nemá a pravděpodobně o ní bude muset bojovat až do posledního kola. Aktuálně je tým ze severu Čech devátý, na jedenácté místo znamenající play down má náskok tři body. Liberec v průběhu sezóny sáhl ke změně trenérského štábu, Zdeňka Skružného nahradila dvojice Matěj Klucho a Petr Kološ. Noví trenéři budou i v nedělním utkání sázet na Šimona Stránského, třetího nejproduktivnějšího hráče Livesport Superligy. 

Karlovy Vary

Karlovarský výběr se již pilně chystá na play down, které ho s jistotou nemine a začne ho na hřištích soupeřů. V závěrečných duelech základní části bude chtít ukončit sérii porážek. Již minulý víkend k tomu kluci nebyli daleko, proti Bohemians i Spartě odehráli vyrovnané zápasy, které ztratili až v samotném závěru. Před klíčovými boji hlásí náš A-tým jednu velkou posilu, tou je fanouškům dobře známý Tomáš Nushart, kterého si jistě pamatujete z loňské sezóny, kdy hrál důležitou roli při cestě za postupem. Se svými staronovými spoluhráči bude čelit v neděli soupeři, se kterým jsme v prvním vzájemném duelu po špatné první třetině padli 9:3

S Libercem jde o poslední utkání základní části, tak si přijďte užít parádní florbal a pořádné si rozcvičit hlasivky před klíčovými zápasy sezóny. Zároveň je ve hře ještě jeden zajímavý milník. Aktuálně se totiž držíme mezi pěti nejnavštěvovanějšími týmy Livesport Superligy, což je v premiérové sezóně parádní počin. Tak si tuto pozici pojďme udržet a ukázat, že ve Varech florbal zkrátka táhne. 

Neděle 19.2.2022

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Liberec 

ONLINE+VIDEO přenos