Black Angels

Black Angels po vlažném vstupu, kdy z úvodních devíti zápasů vyhráli pouze dva nyní chytli formu a stoupají tabulkou vzhůru. Aktuálně drží sérii pěti výher v řadě. Naposledy přehráli již podruhé v této sezóně pražský Chodov, tentokrát doma 7:6. Díky vítězné sérii svůj bodový účet rozšířili již na dvacet bodů, které je řadí na sedmé místo. Tým trenéra Janečka nemá ve svém středu letos žádnou výraznou individualitu, o přísun gólů se hráči celkem spravedlivě dělí. Nejproduktivnějším hráčem je zatím Jakub Boček, kterého následuje Jakub Renčín a kapitán Jakub Hromada. První vzájemné měření sil ovládli právě Black Angels, kteří v Míčovce díky brankové smršti ve druhé třetině vyhráli vysoko 2:10.

Karlovy Vary

Karlovarští odehráli minulý víkend jeden z nejlepších zápasů v této sezóně. V zápase s Vítkovicemi hned třikrát vedli a půl minuty je dělilo od toho, aby s loňským bronzovým týmem nejvyšší soutěže došel až do prodloužení. Tento zápas však lze hodnotit pozitivně, především kvůli tomu, že se A-týmu konečně povedlo odehrát celých šedesát minut bez výpadku a mohl tak bojovat o body i proti takto silnému soupeři. Teprve potřetí v sezóně se nám povedlo vstřelit alespoň šest branek. Pozitivní bylo, že se proti Vítkovicím povedlo prosadit všem třem formacím, v dobrém světle se zatím prezentuje dvojice našich nejnovějších akvizic Filip Eliáš s Lukášem Macháčkem, kteří v pěti zápasech dohromady zapsali již devět bodů. Doufejme, že si naši hráči přenesou sebevědomí z tohoto zápasu do těch dalších a brzy se nám podaří ukořistit nějaké ty body.

Pokud budete mít ve čtvrtek večer čas, určitě dorazte A-tým podpořit do SH Kbely.