Junioři stále dominují své soutěži a z Domažlic si odvezli zaslouženě 6 bodů.

"Ranní zápasy nám moc nejdou a ten první také podle toho vypadal. Nebyl to moc hezký florbal. Kluci se dost trápili, ale papírově slabšího soupeře jsme nakonec přetlačili. Druhý zápas už byl naprosto v naší režii. Domažlice jsme k ničemu závažnějšímu nepustili. Jen mě mrzí inkasovaný gól. Hrát na nulu byl jeden z dílčích úkolů, který jsme si během zápasu dali," okomentoval oba zápasy trenér Horák.

Výsledky:
vs. Interobal Plzeň - 9:1
vs. Jiskra Domažlice - 12:1


Dorost

Výsledky:
vs. FBŠ Slavia Plzeň - 1:2
vs. Kanonýři Kladno - 3:9


Starší žákyně hrály na turnaji mladších žáků v Chodově. Trenér Lukáš Grundler k turnaji uvedl: "Na sobotním turnaji nastoupila hned dvě družstva starších žákyní. Otevřel se nám tak prostor pro zapojení hráček z Mariánských Lázní. Zároveň jsme zapojili i pár mladších hráček, abychom propojovali celou dívčí složku. Herně nebyl turnaj vůbec špatný. Zkušenější hráčky se ukázaly jako tahounky a nové hráčky se s turnajem popasovaly povětšinou dobře."Mladší žáci white a blue si také zahráli turnaj v Chodově.Elévové
Black a Blue vyrazili na turnaj do Sokolova. Zahrála si zde i naše přípravka a trenér František Truhlář zhodnotil zápasy: "Sobotního turnaje elévů v Sokolově se zúčastnil také tým přípravky. I přesto, že v některých zápasech byla výšková a hlavně váhová převaha soupeřů znatelná, tak se naši nejmenší nezalekli. Výsledkem byly minimálně vyrovnané zápasy a super atmosféra  mezi dětmi, rodiči a trenéry."
Elévové White
hráli turnaj v Plzni na Krašovské.PREVIEW

Ženy
vyrazí v neděli 20.11. do Františkových Lázní.
8:45 - FBC Rokycany
12:35 - FBC Plzeň

Dorostenci
si zahrají v Plzni (Slavia VŠ Plzeň) v sobotu 19.11.
10:30 - ASK Lovosice - LFP
15:00 - FD Teplice

Starší žáci blue
budou hrát ve čtvrtek 17.11. v Plzni (Area D).
Starší žáci white
se představí ve čtvrtek 17.11. na domácí palubovce na HMS KV.

Podrobný rozpis naleznete v Programu zápasů na našem webu.