U23 po dvou prohrách v dalším kole vzdaluje postup do vyšší soutěže. 

"Oba zápasy nám nevyšly, tak jak bychom si představovali. Znovu nás trápila produktivita a zároveň se k tomu přidala slabá defenziva a spousty individuálních chyb. Máme zhruba měsíc na to, abychom na všem zapracovali, nabrali znovu sílu a vrátili se do boje o postup", prohlásil trenér Horák.

Výsledky:
vs. FBŠ Gorily Plzeň - 3:10
vs. SPORT CLUB Klatovy - 7:10Juniorky

V neděli holky vyrazily do Kadaně, poprvé autobusem, tudíž všechny společně, což je plus pro lepší herní kolektiv.
K prvnímu zápasu trenér Lukáš Grundler řekl: "V prvním utkání jsme do začátku nastoupili ve spavém tempu a trvalo dlouho, než jsme začali hrát aktivně. V zápase se soupeři dařilo trestat naše chyby v podobě nepohlídaných hráček a v přechodu ze střední části hřiště do branky. I když jsme byli 2 třetiny lepším týmem a více jsme hráli na půlce soupeře, nebyli jsme dostatečně aktivní ve velkém brankovišti. A tak jsme si z utkání odvezli pouze bod za remízu."
K druhému utkání se vyjádřil následovně: "Z druhé hry mám lepší pocit. Holky podaly mnohem zodpovědnější výkon, a celkově se mi líbila naše hra proti kvalitnímu soupeři, který nás nenechával vydechnout a tvořil na nás tlak po celou dobu utkání. Obdržené branky jsme dostávali kvůli neobsazeným hráčkám a nezblokovaným střelám z dálky."

Nakonec celý turnaj zhodnotil: "Oba zápasy nám ukázaly, že je potřeba zapracovat na zpracování přihrávek. Pozitivně naopak hodnotím postup hráček během hry, když připustím, že se potkávají převážně jenom na turnajích."

Výsledky:
vs. TJ Plamen Chodov - 2:2
vs. Florbal Chomutov - 1:7Starší žákyně

V sobotu si zahrály naše holky v Sokolově na turnaji mladších žáků. Trenér Lukáš Grundler nám sdělil svůj pohled na hru: "Na turnaj jsme měli široký kádr hráček, které se povedlo rovnoměrně zapojit. Ve všech zápasech jsme byli ospalí a byly jsme ve většině soubojů pozdě. Toho často uměl využít soupeř ve svůj prospěch. Celkově se nám nedařilo plnit základní principy hry. Nechci být jen negativní, protože by se během čtyř zápasů našly i světlé chvilky, kdy jsme měli snahu plnit pokyny, udávat tempo utkání a hrát útočný florbal."Mladší žáci

Kluci odehráli v sobotu turnaj v Sokolově. Trenér Filip Moravec na výkony nahlíží pozitivně: "Mladší žáci rozdělení do dvou družstev odehráli další ligový turnaj, tentokrát v Sokolově. Mladší tým kluků předváděl velmi houževnaté výkony, trápil soupeře a zaslouží si pochvalu. Druhý tým prokázal své zkušenosti a turnaj opanoval, spousta kluků ukázala vyšší sebevědomí a doufám, že si ho přenesou na další turnaje, ve kterých na nich tým bude stát."Přípravka

V neděli 4 týmy přípravky vyrazily opět do Sokolova. Trenér František Truhlář zmínil: "Nedělního turnaje přípravky se zúčastnily neobvykle čtyři týmy z Karlových Varů. Cílem bylo zapojit do turnaje co nejvíce našich dětí a to se povedlo. Tím, že to byl již čtvrtý turnaj přípravky v rozmezí dvou měsíců, šlo vidět u většiny dětí velké zlepšení a to je skvělé. Všichni účastníci turnaje si to náramně užili  (děti, rodiče a trenéři) a těšíme se na další turnaj, který bude v Karlových Varech 18.12." Jeden z našich týmů byl tentokrát "navíc", je dobře, že se nám daří zapojovat stále více a více dětí a doufáme, že se stále budeme rozrůstat.
PREVIEW

Junioři budou hrát v sobotu 12.11. v Domažlicích (SH Jiskra Domažlice)
8:00 - SK Interobal Plzeň
12:30 - SK Jiskra Domažlice

Dorostenci vyrazí do Plzně (Slavia VŠ Plzeň) v sobotu 12.11.
10:00 - FBŠ Slavia Plzeň
13:00 - Kanonýři Kladno

Starší žákyně, mladší žáci white a blue si v sobotu 12.11. zahrají v Chodově turnaj (SH Chodov)
-rozpis zápasů naleznete ZDE

Elévové black a blue mají v sobotu 12.11. turnaj v Sokolově (SH Sokolov)
-rozpis zápasů naleznete ZDE


Elévové white
pojedou v neděli 13.11. na turnaj do Plzně (Krašovská Plzeň)
-rozpis zápasů naleznete ZDE