Úvod zápasu nabídl obrázek, který asi fanoušci v hale očekávali, Tatran držel míček a snažil se prorazit karlovarskou obranu, to se jim poprvé povedlo ve čtvrté minutě, kdy Matěj Havlas střelou z blízkosti překonal Daniela Váradiho. Karlovarský gólman poté vytáhl několik skvělých zákroků a znovu inkasoval až v sedmnácté minutě, kdy ho rychle po sobě překonali Vojtěch Kún a Milan Meliš.

Na startu druhé třetiny to vypadalo, že bude v Řepích zaděláno na drama, po pouhých devětadvaceti vteřinách totiž snížil Vít Hrbáček, o několik střídání později ho pak napodobil Matěj Švarc, který zakončil pěknou kombinaci a vstřelil svůj první gól v našem dresu. Bohužel místo dalšího zdramatizování se naše hra úplně rozsypala, Tatran si na hřišti dělal co chtěl, bez milosti trestal každé sebemenší zaváhání, za jedenáct minut nasypal do karlovarské branky sedm gólů a v podstatě bylo po zápase. V závěru sice ještě snížil Martin Fenik, i přesto však Hurricani ztráceli 10:3.

Třetí třetina se už spíše jen tak dohrávala, domácí kontrolovali výsledek a Daniel Váradi všechny jejich pokusy s výjimkou střely Tomáše Hanáka zneškodnil. Svěřenci Miroslava Závory párkrát zahrozili z rychlých protiútoků, změna skóre však již nepřišla. Konečný výsledek 11:3 určitě neodpovídá tomu v co A-tým doufal před zápasem. Nicméně není čas věšet hlavy, již v úterý nás čeká pohár a v neděli pak domácí souboj s Českou Lípou.

Sestřih zápasu naleznete zde

Rozhovory s trenérem Miroslavem Závorou a nejlepším hráčem Vítem Hrbáčkem naleznete zde

V úterý vyzve A-tým prvoligovou Orku

Šanci zlepšit si trochu sebevědomí po neúspěšném startu do ligy budou mít muži v úterý, kdy zavítají v rámci Poháru Českého florbalu na hřiště prvoligové Orky Čelákovice. Orka je nováček druhé nejvyšší soutěže a zatím také neprožívá úplně ideální start, byť výsledky jsou často velmi vyrovnané, tak z toho v prvních sedmi zápasech byla pouze jedna výhra a celkových pět bodů, což zatím stačí na poslední čtrnácté místo. Bodování týmu zatím vede dvojice Vojtěch Strnad, Jakub Čáp. Utkání začíná v hale na Barrandově v úterý ve 20:00.