Karlovarští vzdorovali statečně necelých šest minut než otevřel skóre nejproduktivnější hráč soutěže Milan Tomašík, který se nespokojil pouze s jedním gólem a brzy přidal další. V osmé minutě přidal třetí gól Jakub Gruber a krátce po polovině úvodní části zvýšil na 4:0 Lukáš Punčochář. Naši hráči mohli snížit díky několika rychlým protiútokům, zakončení je však zradilo a tak opět měnila skóre Mladá Boleslav. Michal Sládek a Adam Delong navýšili její vedení již na rozdíl šesti branek.

Také úvod druhé třetiny nabídl podobný obrázek, v naší síti tak za úvodních deset minut skončily další tři střely. Do statistik se zapsali Adam Delong, Jan Natov a Ronald Gašparík. Čekání na karlovarský gól skončilo v osmatřicáté minutě, Matěj Korbel posunul míček na Jiřího Lebedu, který potvrdil dobrou střeleckou formu, když se trefil i ve čtvrtém superligovém zápase. Třicet vteřin před druhou sirénou pak snížil Marek Hozman, mladý útočník u nás bude hostovat z Tatranu Střešovice a svou premiéru tak ozdobil gólem.

Start třetí třetiny, stejně jako celý zápas ozdobil Daniel Váradi několika špičkovými zákroky, celkem jich v utkání předvedl 41. Znovu se tak o slovo přihlásili svěřenci Miroslava Závory, konkrétně pak Michal Klápa, který snížil na 9:3. Závěr už se poté spíše jen dohrával, domácí přidali další tři góly, za náš A-tým se trefil Adam Zahraj. V konečném součtu z toho byl výsledek 12:4 a tři body do tabulky pro Mladou Boleslav.

FBC Liberec

Není však čas příliš smutnit, již v neděli totiž čeká kluky další zápas. Do Karlových Varů tentokrát dorazí Liberec. Tým ze severu Čech prožil celkem třeskuté léto. Tým opustilo několik opor v čele s gólmanem Danielem Mückem a produktivním útočníkem Šimonem Stránským, který zamířil do Finska. Na jejich místa však přišla zajímavá jména, z Mladé Boleslavi dorazila dvojice Marek Korych a Michal Fišera, z našeho týmu pak pod Ještěd zamířil Matyáš Velc. Liberec do aktuální ligové sezóny vstoupil velmi dobře, ze čtyř zápasů prohrál pouze jednou, v Mladé Boleslavi. V minulém kole pak dokázal zaskočit mistrovský Tatran a na jeho hřišti zvítězit 8:10. Aktuálně je tak tým vedený Petrem Kološem na pátém místě.

Oba domácí zápasy skončily rozdílem jediné branky a v obou byla vynikající atmosféra. Přijďte kluky podpořit také v neděli a společně si užít parádní florbalový zážitek.