Sokoli Pardubice

Pardubice neprožívají povedenou sezónu, po odchodu několika opor včetně nejproduktivnějšího hráče loňské sezóny Adama Šmída se trápí. V probíhajícím ročníku zatím získaly pouhých osm bodů, což je řadí až na chvost ligové tabulky. Před čtrnácti dny však dokázali přehrát Královské Vinohrady a ještě se tak přiblížily šanci zabojovat o co nejlepší pozice do rozhodující fáze sezóny, na Butchis aktuálně Sokoli ztrácejí tři body, na náš A-tým pak šest. Hlavní překážkou v cestě za body je pro tým vedený Martinem Zozulákem střílení branek, za třiadvacet kol jich vstřelil pouze devětaosmdesát, což je nejméně ze všech. To se odráží i na bodování, kdy jejich nejproduktivnějšího hráče Radka Drbu najdeme až v šesté desítce produktivity celé soutěže.

Karlovy Vary

Karlovarský celek v poslední době bojoval s marodkou, v zápase s Chodovem se však již do sestavy vrátil Marek Hozman a svůj návrat podpořil hned dvěma trefami, které ale na body nestačily. V tabulce se tři kola před koncem nic moc nemění, A-tým je stále na dvanáctém místě a bude bojovat s Butchis a právě Pardubicemi o udržení výhody domácího prostředí pro start rozhodující fáze sezóny. K tomu by svěřence Miroslava Závory nedělní výhra velmi přiblížila. Nebude to pro ně však nic jednoduchého, vždyť první letošní výjezd na palubovku Sokolů dopadl mizerně a kluci se z něj vrátili s porážkou 5:9.

Jak vidíte, opět nás čeká pořádná bitva, kde naši hráči opět budou potřebovat vaši podporu. Přijďte si naposledy v základní části zafandit, další domácí zápas nás čeká nejdříve 9.března, ale pouze v případě, že A-tým udrží aktuální pozici v tabulce, proto si nenechte nedělní zápas ujít.

Neděle 18.2.2024

HMS Karlovy Vary 

18:00 Florbal Vary - Sokoli Pardubice

ONLINE přenos

VIDEO přenos

LUKÁŠ KORBEL