Na první branku se čekalo v liberecké hale do deváté minuty, kdy se prosadil Daniel Péc. Na úvodní trefu mu přihrával Lukáš Macháček, který se krátce po polovině úvodní periody zapsal sám do střelecké listiny. Povedenou třetinu pak uzavřel v závěru využitou přesilovou hrou Marek Hozman a zvýšil na 0:3.

Karlovarští hráli prim i v prostředním dějství, Adam Draslar parádním výhozem vyslal do samostatného úniku Adama Zahraje a bylo to již o čtyři góly. Na něj navázali velmi rychle Marek Hozman, Tomáš Rosa a dvakrát Jiří Lebeda, tomu na druhý gól přihrával dlouhým výhozem opět Adam Draslar a svůj povedený výkon podpořil také zapisem do bodových statistik. Ve čtyřiatřicáté minutě tak na ukazateli skóre svítilo skóre 0:8 v neprospěch domácích. Kaňkou na galapředstavení ve druhé třetině byly závěrečné minuty, kdy se Liberec díky dvěma gólům Vojtěcha Wienera a jednom Matyáše Velce začal nadechovat.

To pravé šílenství pak začalo ve třetí třetině, Jakub Kopecký a Vojtěch Wiener totiž dvěma slepenými góly opět snížili domácí ztrátu. Marek Hozman sice vzápětí zkompletoval hattrick, jenže hned v následujícím střídání opět snížil Jakub Kopecký. Bláznivou pětiminutovku ve které padlo hned pět branek uzavřel Daniel Péc. Poté se hra přeci jen trochu uklidnila a skóre se opět měnilo ve čtyřiapadesáté minutě, kdy Daniel Péc střelou do odkryté branky zkompletoval druhý karlovarský hattrick v utkání. Prokop Ferdan a Jakub Kopecký sice ještě při pokračující power play Liberce snížili, víc než na tři branky však ztrátu smazat nedokázali. Devítigólovou třetinu pak uzavřel v závěru Adam Zahraj a stvrdil čtvrté karlovarské vítězství v této sezóně, tentokrát v poměru 8:12.

A-tým potvrdil, že se mu na hřištích soupeřů v poslední době daří a po další výhře přeskočil Butchis na dvanáctém místě superligové tabulky. Do nového roku vstoupí muži již v pátek domácím zápasem s Tatranem Střešovice, v neděli pak míří do České Lípy.