Utkání odstartovalo z obou stran poměrně opatrně, na vážnější šance se čekalo poměrně dlouho. Jedna taková přišla v jedenácté minutě, kdy Marek Viterna otevřel skóre nedělního zápasu. Karlovarští se prosazovali horko těžko, i oni se nakonec přeci jen dočkali, rychlou kombinaci s Milošem Tylem zakončil přesně Michal Klápa. Poslední slovo však měli domácí a Milan Bína jim pětadvacet vteřin před koncem vrátil vedení.

Také v prostředním dějství pokračovala taktická bitva, oba celky si uvědomovaly jak je potenciální bodový zisk důležitý. Další změna stavu tak přišla až ve dvaatřicáté minutě, Miloš Tyl se tentokrát ujal role střelce a tvrdou ranou vyrovnal na 2:2. Bohužel ne na dlouho, karlovarští totiž několika lacinými chybami nabídli Sokolům šanci znovu odskočit a ti nabídkou nepohrdli. Petr Zajíček a Marek Ďopan zařídili poprvé v zápase dvougólový rozdíl ve skóre.

Když pak využil Ralfs Polis v úvodu závěrečné třetiny přesilovou hru, vypadalo to s ambicemi našeho A-týmu bledě. Naději vykřesal jedenáct minut před koncem Matěj Svatek. Místo kontaktní branky však opět přišel rychlý protiútok a gól Petra Zajíčka na 6:3. Poté Pardubice přidaly ještě další tři góly a na výsledku už tak nic nezměnila ani korekce z hole Matěje Korbela a Daniela Péce. V konečném součtu tedy A-tým prohrál 9:5 a nenavázal tak na výhru na Chodově. Nyní se vrací po delší době na domácí palubovku. V neděli přivítá od 17 hodin Vítkovice.