Stejně jako před týdnem s Vítkovicemi začal zápas velkým tlakem našeho soupeře, který byl navíc velmi efektivní v zakončení, trefili se Gajdoš, Batkovič a Kvasnica a v desáté minutě tak vedl 0:3. Domácí se poprvé radovali ve čtrnácté minutě, kdy rychlý protiútok zakončil Michal Strachota. Jenže o necelou půl minutu později přidal svůj druhý gól v zápase Batkovič. Adam Zahraj poté sice dorazil do branky střelu Jana Píchy, poslední slovo měli však hosté, kteří zásluhou Buršíka vedli po první třetině 2:5.

Pokud se vám zdála první třetina jako přestřelka, tak to byl pouze slabý odvar proti té druhé. Vše odstartoval po sedmadvaceti vteřinách Daniel Péc, za Bohemians odpověděli Gajdoš a Šebek. Krátce před polovinou zápasu pak využil domácí přesilovou hru kapitán Michal Klápa. Jenže hosté měli opět připravenou dvojnásobnou odpověď, hattrick zkompletoval Gajdoš a devátou branku přidal Kawulok. V závěrečných minutách pak viděli domácí fanoušci ještě čtyři branky a hned třikrát se prosadili domácí, dva přesné zásahy zapsal do statistik Marek Hozman, jednou pak Michal Klápa. Za hosty odpovídal Bílek, který tak zakončil bláznivou druhou třetinu v níž padlo celkem deset gólů.

Do třetí třetiny stáhli domácí trenéři sestavu s cílem zdramatizovat výsledek zápasu, který byl před poslední dvacetiminutovkou 7:10. Kýžený efekt to však nepřineslo a byť si parta okolo trenéra Miroslava Závory nějaké šance vytvořila, tak žádná si nenašla cestu za Mücka. Naproti tomu Bohemians se trefili ještě třikrát, nejprve Malič a v závěru do prázdné branky ještě Buršík a Kawulok. A-tým tedy nakonec prohrál 7:13 a dalšího favorita tak nezaskočil.

Ve středu domácí pohárové osmifinále se Spartou

Již ve středu se karlovarský A-tým představí svým fanouškům znovu. Podruhé v krátké době k nám dorazí pražská Sparta. Zápas se Spartou máte pravděpodobně všichni ještě v živé paměti, skvělý návrat do zápasu a až pozdní branka Jiřího Curneyho, která nás připravila o možné body. Co se týče pohárového tažení, tak to pražský celek zahájil ve vrcholové části, kde porazil postupně Českou Lípu, Hradec Králové a Pardubice. A jelikož tuto skupinu svěřenci Marka Vojty vyhráli, tak se probojovali rovnou do středečního osmifinále. Nesmíme zároveň zapomenout na to, že nás čeká stříbrný medailista z loňského pohárového ročníku. Kluky tedy nečeká nic jednoduchého a opět budou potřebovat vaši podporu, tak dorazte ve středu do Míčovky, úvodní buly padne v 18:30.