Do zápasu vstoupili domácí tím nejhorším možným způsobem, po pouhých třiačtyřiceti vteřinách přišla povedená akce Chodova a střela Toma Ondruška do prázdné branky. Stejný hráč ve třinácté minutě zvyšoval z identické pozice na 0:2. Rozjetá elitní lajna Chodova o chvíli později přidala třetí trefu, do statistik se tentokrát zapsal Marek Vávra. Karlovarští si v úvodním dějství také vytvořili několik střeleckých pokusů, v zakončení jim to jak se říká příliš nelepilo.

Nastolený obraz hry pokračoval i v prostřední části, Chodov diktoval tempo hry a po slepených brankách Vojtěch Petráně a Ondřeje Vošty vedl ve čtyřiadvacáté minutě již 0:5. Další změna stavu pak přišla krátce po polovině zápasu při dlouhé přesilové hře hostů, znovu se prosadil Marek Vávra. Sedmý zásah pak přidal Vojtěch Petráň a s domácími to vypadalo již velmi špatně. Čekání na gól ukončil až v osmatřicáté minutě Vít Hrbáček, který dostal míček mezi nohami Hodíka až do branky. Jenže poslední slovo měli opět hosté a Tom Ondrušek sedmadvacet vteřin před druhou sirénou zkompletoval hattrick.

Ve třetí třetině se jako první prosadili svěřenci Miroslava Závory, konkrétně navrátilec do sestavy po nemoci Marek Hozman. Jenže hosté našli velmi rychlou odpověď díky Vojtěchu Klápovi. Závěr zápasu se pak proměnil v pořádnou přestřelku, během dvanácti minut padlo celkem sedm branek, bohužel hned pět z nich bylo do karlovarské sítě, o alespoň drobnou korekci stavu se pak postarali Adam Zahraj a znovu Marek Hozman. Nic to však nezměnilo na faktu, že tři body po výsledku 4:14 putovaly na Chodov.