Butchis

Butchis mají za sebou naprosto nevídanou sezónu, coby nováček 1.ligy dokázal proletět základní část s jedinou porážkou, podobně suverénně prošli i vyřazovacími boji a po roce ve druhé nejvyšší soutěži zamířili ještě o patro výše. Přes léto byl v týmu našeho nedělního soupeře poměrně klid, na lavičce stále stojí uznávaný trenér Jan Zahalka, který získal několik titulů v nejvyšší soutěži. Neproměnil se ani kádr, kde pokračují všechny opory, řada z nich má navíc v minulosti zkušenosti angažmá v Karlových Varů, jmenovitě se jedná o Jakuba Pechu, Jakuba Černého, Matyáše Kalinu a Petra Novotného. První tři jsou zároveň seřazeni na pozicích nejproduktivnějších hráčů pražského týmu. Co se týče týmových výkonů, tak Butchis dokázali zaskočit Bohemians a na jejich hřišti je porazit 6:7 v prodloužení, to jsou však zatím jediné body, které nováček soutěže dokázal získat a je tedy na třináctém místě, o pouhý bod před naším týmem. Asi tak nějak tušíte, že půjde o extrémně důležitý souboj.

Karlovy Vary

Všechny zápasy A-týmu v letošní sezóně by se zatím daly shrnout do jedné šablony, téměř vždy přišla pasáž, ve které si soupeř dokáže v krátkém časovém úseku vybudovat náskok, který již naši hráči nejsou schopni zvrátit, nejinak tomu bylo v neděli, kdy Česká Lípa vedla po úvodní třetině 1:6, v dalších dvou třetinách pak bylo skóre vyrovnané 2:2. A-tým tedy čeká na první výhru a čekání bude chtít ukončit v neděli. Pokud budeme hledat pozitiva, tak se velmi dobře při své premiéře uvedl Daniel Péc, který zapsal po jedné brance a asistenci, bohužel ho nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal bodově napodobit. Věřme, že si to kluci schovali na další zápasy, třeba již ten nedělní.

Jak vidíte, opět půjde o mimořádně důležitý zápas, v podstatě se znovu hraje o šest bodů a také o to, kdo zůstane po víkendu na chvostu superligové tabulky. To určitě nechtějí hráči, ani fanoušci. Tak nás opět přijďte podpořit, v neděli od 18:00, znovu se hraje také hokej, čili to vypadá pro fanoušky na ideální sportovní odpoledne.