Ještě před úvodním buly došlo na ocenění jednoho velkého milníku, kapitán Michal Klápa si totiž před nedávnem připsal již svůj 400. ligový bod v našem dresu. bohužel to byl jediný pozitivní moment, který domácí fanoušky v úvodu zápasu čekal. Do utkání totiž nastoupili mnohem lépe hosté a již v čase 2:02 Matouš Burian otevřel skóre, neuplynula ještě ani minuta a po brance Martina Obuškeviče to bylo již 0:2. Karlovarští se mohli do zápasu vrátit v přesilové hře, jenže propadli při bránění a Tomáš Čáslava ve vlastním oslabení přidal třetí gól. Ve dvanácté minutě se domácí přeci jen dočkali, Vojtěch Kún se protáhl obranou a poté naservíroval míček Danielu Pécovi, který se již nemýlil. Závěr však patřil opět Black Angels a Vilém Doležal určil po první třetině stav 1:4.

Za kratší konec tahali svěřenci Miroslava Závory i na startu druhé periody, v sedmadvacáté minutě zakončil samostatný únik přesně Matouš Burian. Krátce po polovině zápasu pak přidal šestý gól Adam Štyler a vše dokonal Vilém Doležal, který zvyšoval již na 1:7. Naděje na to ještě něco s výsledkem udělat přišla v závěrečných minutách, nejprve Jiří Lebeda našel volného Michala Klápu a ten se ze své oblíbené pozice nemýlil a o chvíli později Jiří Šťovíček zužitkoval přesný pas od Michala Strachoty.

Do třetí třetiny vstoupili domácí s řadou změn v sestavě a s jasným cílem pokusit se o body ještě zabojovat. Byli to však Black Angels, kdo opět měnil skóre, konkrétně to byl Matěj Boček. Hurricani poté nevyužili ani druhou početní výhodu v zápase. Michal Klápa se sice poté trefil podruhé v zápase, to však bylo ze strany našeho A-týmu vše. Definitivní podobou výsledku dal pak v samém závěru střelou do prázdné branky Daniel Ludvík.

A-tým tedy padl s Black Angels 4:9 a stále čeká na první domácí výhru. Příští víkend míří opět ven, kdy ho v sobotu čeká duel se Spartou Praha. Pozor, utkání se hraje netradičně v Chomutově.