Nástup do zápasu měli svěřenci Miroslava Závory skvělý, po pouhých devadesáti vteřinách přišel velký závar před brankou Sparty, kde se nejlépe zorientoval Vít Hrbáček a dorazil míček za Martina Beneše. Náš soupeř na branku čekal až do sedmnácté minuty, kdy Josef Juha zůstal sám za obranou a bez problémů vyrovnal. V závěru třetiny pak měli oba celky ještě několik zajímavých pokusů, změna stavu však již nepřišla.

I v prostřední části se jako první radovali karlovarští, po přihrávce od Vojtěcha Kúna vypálil Michal Klápa a jeho dělovka zapadla přesně pod břevno, pro karlovarského kapitána to byl zároveň 100.gól v nejvyšší soutěži. v osmadvacáté minutě se poprvé ukázal elitní útok Sparty a nejproduktivnější hráč soutěže Jiří Curney znovu srovnal. o chvíli později pak šli domácí poprvé do vedení, rychlý protiútok zakončil střelou k tyči Jan Peška. Hurricani mohli srovnat díky hned třem přesilovým hrám, ani jednu však nevyužili.

Krátce po skončení poslední početní výhody, jejíž část pokračovala i v úvodu závěrečné třetiny se opět prosadila Sparta, další propadnutí v obraně potrestal Matěj Čermák. Bohužel v dalších minutách se poté začala naplno ukazovat síla našeho soupeře, Jiří Curney brzy zvýšil již na 5:2. Když pak Matěj Čermák zakončil pět minut před koncem úspěšně svůj samostatný únik, bylo o vítězi rozhodnuto. Na konečných 7:2 pak uzavřel v přesilové hře Robert Košir.

A-tým se Spartou držel dvě třetiny krok, na bodový zisk to však bylo málo. Nyní kluky čeká přestávka způsobená reprezentační akcí. Poté se již naplno vrhnou do těžkého závěru sezóny, který odstartuje 11.února doma s Chodovem.

Hodnocení utkání od nejlepšího hráče Vojtěch Kúna a trenéra Miroslava Závory najdete zde