Karlovarští vstoupili do zápasu dobře a odměnou za aktivitu jim byla v sedmé minutě úvodní branka z hokejky Honzy Zavadila. Poté rozjel one man show Michal Strachota, který se stal ústřední postavou první části, když během pouhých osmi minut nasázel do domácí svatyně hattrick a nutno podotknout, že to opět byly nádherné trefy. Domácím se povedlo snížit v přesilové hře, to ale bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše.

Pět branek fanoušky namlsalo, druhá třetina by však potěšila spíš fanoušky defenzivní hry. Příliš gólových šancí k vidění nebylo a když už tak si s nimi brankáři dokázali poradit. Jinak to byla spíš urputná bitva, plná tvrdých soubojů.

Pokud domácí vstupovali do třetí části s cílem se zápasem ještě něco udělat, tak jim ty plány svěřenci Martina Kratochvíla velmi rychle zkomplikovali. Během šesti minut zapsali po dvou gólech Miloš Tyl a Honza Zavadil, pro druhého jmenovaného šlo zároveň o zkompletování hattricku. O devátou branku se postarali naše mladé pušky ze třetí formace, konkrétně pak Tomáš Smolka, ten se jako střelec zapsal do statistik v této sezóně vůbec poprvé. Gullivers v samotném závěru ještě korigovali, nic to však nezměnilo na faktu, že tři body zamířily do Karlových Varů.

Výhra 9:2 je jednou z nejvýraznějších v tomto ročníku, zároveň je pro svěřence Martina Kratochvíla již pátou v řadě. Ta nás zároveň díky dnešnímu zaváhání Ústí bodově dotáhla na druhé místo. Další zápas čeká A-tým již ve čtvrtek, kdy do Míčovky zavítají Štíři České Budějovice, hned v sobotu je pak na programu šlágr s lídrem soutěže brněnskými Bulldogs.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FB Hurrican Karlovy Vary 2:9
branky:

16. Adam Bouška, 58. Tomáš Foret - 8. Jan Zavadil, 8. Michal Strachota,
12. Michal Strachota, 17. Michal Strachota, 42. Jan Zavadil, 44. Miloš
Tyl, 46. Miloš Tyl, 47. Jan Zavadil, 51. Tomáš Smolka; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Daniel Chrást 15 - Daniel Váradi 21; po třetinách: 1:4, 0:0, 1:5;