Florbal Chodov

Chodov je spolu s Tatranem Střešovice jedním z týmů, které stále ještě bojují na dvou frontách, kromě Superligy se chystá také na finále Poháru Českého florbalu, které je na programu 13.února, nedělní zápas tedy pro ně bude takovou generálkou. V rámci nejvyšší soutěže pak budou mít svěřenci Davida Podhráského o co hrát až do posledního kola, zatím drží čtvrté místo, které zaručuje start čtvrtfinále na domácí palubovce, na pátou Spartu však mají náskok pouhých třech bodů. Zároveň se však mohou dívat i před sebe, jelikož na aktuálně vedoucí Mladou Boleslav je ztráta v tuto chvíli pouze tříbodová. O přísun bodů se starají především zkušení Tom Ondrušek, který vede týmovou produktivitu a Marek Vávra, ten je pro změnu s pětadvaceti góly nejlepším střelcem.

Karlovy Vary

Náš A-tým by ve zbývajících kolech rád zlepšil svou bilancí z posledních týdnů, od nového roku získal pouze dva body na hřišti Butchis a jinak zapsal již čtyři porážky, včetně důležitých zápasů s Českou Lípou a Black Angels. V tabulce tyto výsledky znamenaly propad na dvanáctou pozici, ztráta na jedenácté Black Angels však narostla již na šest bodů, oproti Butchis pak máme naopak tříbodový polštář. Hlavním kamenem úrazu byla pro karlovarský výběr gólová produktivita, zatímco před Vánocemi nasypal do sítě Liberce dvanáct branek, tak od té doby bylo maximum pět do sítě České Lípy. Probudit tak své střelce bude jedním z hlavních úkolů pro trenérský štáb před klíčovými boji této sezóny.

Proti Chodovu se A-tým postaral o jedno z největších překvapení letošního ročníku Superligy, když dokázal v Praze zvítězit 4:3 po prodloužení. Povede se mu podobný kousek zopakovat a ukončit tak domácí sérii porážek? To se dozvíme v neděli v podvečer, tak přijďte kluky podpořit.

Neděle 11.2.2024

HMS Karlovy Vary 

17:00 Florbal Vary - Florbal Chodov

ONLINE přenos

VIDEO přenos

LUKÁŠ KORBEL