FBC Ostrava

Ostrava v loňské sezóně prožila povedenou základní část, když získala sedmé místo a vybojovala účast v předkole play off. V něm už to pro ostravské hráče tak úspěšné nebylo, ve třech zápasech padli s Královskými Vinohrady a sezóna pro ně skončila. Přes léto byl v táboře našeho nedělního soupeře poměrně klid, kádr opustil Ladislav Gál, který zamířil do Otrokovic, z Pardubic pak naopak přišel Lukáš Kučera. 

Karlovy Vary

V karlovarském táboře bylo po úspěšné záchraně přes léto pořádně rušno a dalo by se říci, že zde nezůstal kámen na kameni. U týmu skončil v roli hlavního trenéra Marek Mandler, na jeho místo nastoupil po roční odmlce Miroslav Závora. Ten bude pracovat s výrazně pozměněným hráčským kádrem, s naším klubem se po dlouhých letech rozloučili Daniel Nicklas, Miloš Tyl, Tomáš Nushart, Daniel Kalaš nebo Jan Zavadil. Dále nepokračují ani Matyáš Velc, Ondřej Hurt a řada dalších. Na jejich místo pak přišla řada zajímavých jmen, hned pětice hráčů v čele s nám dobře známým Lukášem Macháčkem dorazila ze střešovického Tatranu, tři posily pak dodal prvoligový Start98 a nesmíme zapomenout ani na Jana Píchu z Black Angels. A-tým v novém složení se představil v létě tradičně na turnaji Czech Open, kde si nevedl špatně, byť mu boje o celkové prvenství tentokrát unikly. 

Přípravné turnaje jsou však minulostí a nyní do toho jdeme naostro. Přijďte v neděli na první domácí zápas superligové sezóny 2023/2024. V loňské sezóně se nám premiérový zápas povedl, dokážeme na to navázat i letos. Tak dorazte do Míčovky ukázat, že jste přes léto nezapomněli fandit. Pokud byste přeci jen nemohli dorazit, můžete fandit na dálku, připomínáme, že od letošní sezóny jsou přenosy zpoplatněny a při registraci nezapomeňte označit, že jste fanouškem našeho klubu.

Neděle 10.9.2023

HMS Karlovy Vary

17:00 Florbal Vary - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

ONLINE přenos 

VIDEO přenos

LUKÁŠ KORBEL