Hosté vstoupili do utkání podle předpokladů velmi aktivně a od první vteřiny tlačili na domácí obranu, ta odolávala necelých pět minut než Adama Draslara překonal z dorážky Zoufalý. Brzy to bylo o dvě branky, Punčochář dostal na středu příliš mnoho prostoru, stejný hráč poté ve dvanácté minutě zvyšoval již na 0:3. Krátce po třetím inkasovaném gólu se poprvé prosadili také domácí, Vojtěch Kún našel křižným pasem volného Michala Klápu a karlovarský kapitán prodloužil svou bodovou šňůru již na patnáct zápasů. Poslední slovo v úvodní periodě měli však opět hosté a Besta uzavřel gólový účet po dvaceti minutách na 1:4.

Druhá třetina byla opět plně v režii Mladé Boleslavi, po pouhých šestačtyřiceti vteřinách se trefil Šebek. V dalších minutách poté Adam Draslar vytáhl několik skvělých zákroků a znovu ho překonal až ve třiatřicáté minutě Tokoš, v závěru se pak v rychlém sledu trefili ještě Gašparík, Punčochář a Gruber, kterým to domácí svým bráněním zrovna moc neztížili.

Do třetí části nastoupili karlovarští s cílem dohrát zápas důstojně a pokusit se trochu výsledek zkorigovat, proti rozjetému boleslavskému expresu to však měli velmi těžké. Výběr Joonase Naavy na svého soupeře vlétl a během necelých čtyř minut přidal další čtyři góly. Trefili se Punčochář, Tomašík, Delong a Bína. Matěj Korbel sice poté snížil po povedené standartní situaci, poslední slovo však měli hosté a Beneš s Tomašíkem uzavřeli na konečných 2:15.

A-tým na silného soupeře nestačil a doma tak sérii porážek neprolomil, nicméně i přes vysokou porážku získal náš mladý tým další cenné zkušenosti, které se mu budou hodit proti soupeřům, kteří jsou nám v tabulce blíže, třeba již 29.prosince v Liberci. Na domácí palubovku se pak vrátíme hned 5.ledna 2024, kdy přivítáme Tatran Střešovice.